Zákaznícka podpora:speemsk@gmail.com

Aké je to rastúce oblečenie? Prečo dvojveľkosti?

 

U nás v Speem je to veľkosť v dvoch číslach na oblečení. To znamená, že napríklad tepláčiky 74/80 vám vydržia od veľkosti dieťaťa, ktoré má aktuálne 74 až do jeho veľkosti 80. Orientuje sa v tom ľahko. A oblečenie s dieťaťom pobudne dlhšie. Pri oblečení pre bábätká preto nájdete restúce patenty a pri väčších veľkostiach napríklad predĺžené strihy. Pri výbere oblečenia berte do úvahy aj to, že všetky veci, ktoré šijeme sú väčšie než tie komerčné. Nemusíte sa preto báť a objednať pre istotu o číslo väčšie. Môže sa potom stať že to bude vášmu drobcovy dobré o rok. A to je škoda.
 
Snažíme sa šiť všetky vecičky pre deti s dôrazom na pohodlie, kvalitu a udržateľnosť. Nezabúdame na ekologickú stránku veci. Modal, z ktorého vyrábame, je ekologický a spracovávaný šetrne k prírode. Ale vy už viete, že sa vyznačuje príjemnou mäkkosťou.
Rastúce oblečenie
 
Pre našich najmenších zákazníkov šijeme rastúce oblečenie. Overaly a tepláčiky majú patenty na nohách a rukách. Dajú sa ľahko ohnúť. Ak napríklad máte bábätko s veľkosťou 62/68 overal mu ohnete pri menšej veľkosti. Ako rastie, postupne sa patenty vyrovnávajú, a tým je overal rastúci. Pri overaloch sme mysleli aj na rýchlosť prebaľovania. Obojstranný zips zaistí rýchle obliekanie aj vyzliekanie.