Zákaznícka podpora:speemsk@gmail.com

Detská čelenka korunka - Ružová

Kód: 371/1 371/2 371/3 Zvoľte variant
3 + 1
€12,50 / ks
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
1.7.2024 1.7.2024 1.7.2024 Zvoľte variant
Akcia 3+1 zdarma

Nakúpte 3 čelenky a štvrtú máte zadarmo.

Mäkučká elastická čelenka - korunka pre deti.  Najmenšia veľkosť 1 je určená pre bábätká cca do 1 roka, veľkosť 2 pre deti do cca 4 rokov a veľkosť 3 od 4rokov až do teenegérskeho veku až dospelosti.  Vyrobená z jemného ekologického  materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a nebude dráždiť citlivú detskú pokožku.

Veľkosť 1: vhodná pre deti vo veku 0-1r.
Veľkosť 2: vhodná pre deti od 4r.
Veľkosť 3: pre staršie deti od 4r. a dospelákov.  

Presnejšiu tabuľku veľkostí nájdete v detailných informáciách.

 

  


Látka pochádza od európskeho výrobcu a na Slovensku sme z nej s pomocou malej dielne na Strednom Slovensku navrhli a ušili aj tento kúsok oblečenia. Látka je certifikovaná ako Oeko-Tex® Standard 100, trieda 1. Tento štandard spĺňa aj tie najprísnejšie požiadavky pre deti a dojčatá.

 

 

 

Kliknite na detailné informácie pre tabuľku veľkostí a príbeh našej lokálnej značky SPEEM.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Čelenky - korunky z prémiového, neuveriteľne mäkkého materiálu modal. Drevo získané na výrobu tohto materiálu pochádza z lesov, kde sa pestujú podľa prísnych pravidiel ekologického a udržateľného lesného hospodárstva.

Materiál: 95% Modal, 5% Elastan

Látka a je certifikovaná Oeko-Tex® Standard 100 class 1. Tento štandard spĺňať tie najprísnejšie požiadavky aj pre deti a dojčatá.

   

Tabuľka veľkostí

Veľkosť Obvod hlavy
1 37-47 cm
2 46 - 54 cm
3 54 - 60 cm

 

 

Viac o našich materiáloch sa dočítate TU.

Blog o našich detských čelenkách a čelenkách pre bábätká nájdete Tu.

 

NAŠE HODNOTY


1 -  Najvyššia možná kvalita ruka v ruke s pohodlím.

Chcem produkty, ktoré sú kvalitné, pohodlné, dlho vydržia, a nie sú v žiadnom ohľade škodlivé. Tak, ako sa vyvíja všetko okolo nás, vyvíjajú sa aj materiály. Preto chcem hľadať vždy tie najvhodnejšie.

2 - Stále väčšia udržateľnosť 

Chcem, aby naše oblečenie malo čo najmenší negatívny vplyv na našu planétu. Uvedomujem si, že 100% udržateľnosť neexistuje. Túžim sa však k nej každým produktom viac a viac približovať. 

3 - Transparentnosť

Vždy chcem vedieť kto a kde pracuje na mojich produktoch. Teraz, keď je to malá dielnička a jeden dizajnér, tak aj v budúcnosti, ak to budú výrobné fabriky. Jasné NIE detskej práci, finančnému vykorisťovaniu, zlým pracovným podmienkam. Chcem pracovať s dobre overenými alebo v tejto sociálnej oblasti certifikovanými partnermi.