Zákaznícka podpora:speemsk@gmail.com

Čelenka - Bielo červená

Kód: 324/1 324/2 324/3 Zvoľte variant
3 + 1
€8,90 / ks
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
25.7.2024 25.7.2024 25.7.2024 Zvoľte variant
Akcia 3+1 zdarma

Nakúpte 3 čelenky a štvrtú máte zadarmo.

Mäkučká elastická čelenka, ktorá môže byť aj krásnym doplnkom k rastúcim tepláčikom alebo overalu. Ideálne pre vaše dieťatko či pre vás. Najväčšia veľkosť 3 je určená práve pre maminky, aby sa mohli krásne zladiť.


Veľkosť 1: vhodná pre deti vo veku 0-1r.
Veľkosť 2: vhodná pre deti od 2 - 10r.
Veľkosť 3: pre staršie deti a dospelákov.  

Presnejšiu tabuľku veľkostí nájdete v detailných informáciách.


Čelenky sú vyrobené z udržateľného materiálu pôvodom z dreveného - bukového vlákna, úpravou bukovej celulózy v zmesi s bavlnou. Výsledkom je pohodlná, mäkká a trvácna látka. Čelenky sú ušite v malej dielničke v srdci Slovenska.

 

  


Látku pre vás utkali aj šetrne zafarbili v Čechách a na Slovensku sme z nej s pomocou malej dielne na Strednom Slovensku navrhli a ušili aj tento kúsok oblečenia. Látka je certifikovaná ako Oeko-Tex® Standard 100 class 1. Tento štandard spĺňať tie najprísnejšie požiadavky aj pre deti a dojčatá.

 

 

 


Kliknite na detailné informácie pre tabuľku veľkostí a príbeh našej lokálnej značky SPEEM.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Čelenky z prémiového, neuveriteľne mäkkého materiálu modal v zmesi s bavlnou ktorá jej dodáva pevnosť. Drevo získané na výrobu tohto materiálu pochádza z lesov, kde sa pestujú podľa prísnych pravidiel ekologického a udržateľného lesného hospodárstva.

Materiál 47% Modal, 47% Bavlna, 6% Elastan

Látka a je certifikovaná Oeko-Tex® Standard 100 class 1. Tento štandard spĺňať tie najprísnejšie požiadavky aj pre deti a dojčatá.

   

Tabuľka veľkostí

Veľkosť Obvod hlavy
1 34-42 cm
2 40 - 49 cm
3 48 - 58 cm

Viac o našich materiáloch sa dočítate TU.

Blog o našich detských čelenkách a čelenkách pre bábätká nájdete Tu.

 

 

 

 

NAŠE HODNOTY


1 -  Najvyššia možná kvalita ruka v ruke s pohodlím.

Chcem produkty, ktoré sú kvalitné, pohodlné, dlho vydržia, a nie sú v žiadnom ohľade škodlivé. Tak, ako sa vyvíja všetko okolo nás, vyvíjajú sa aj materiály. Preto chcem hľadať vždy tie najvhodnejšie.

2 - Stále väčšia udržateľnosť 

Chcem, aby naše oblečenie malo čo najmenší negatívny vplyv na našu planétu. Uvedomujem si, že 100% udržateľnosť neexistuje. Túžim sa však k nej každým produktom viac a viac približovať. 

3 - Transparentnosť

Vždy chcem vedieť kto a kde pracuje na mojich produktoch. Teraz, keď je to malá dielnička a jeden dizajnér, tak aj v budúcnosti, ak to budú výrobné fabriky. Jasné NIE detskej práci, finančnému vykorisťovaniu, zlým pracovným podmienkam. Chcem pracovať s dobre overenými alebo v tejto sociálnej oblasti certifikovanými partnermi.